فجایع فرقه ضاله بهاییت در "راز آرماگدون 4"

 

تروریست های کودتاچی

 

 

"تروریست های کودتاچی" عنوان قسمت بیستم مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" است که درباره فجایع فرقه ضاله بهاییت در تاریخ معاصر ایران ، ساعات 45/19 و 45/23 ( یا 45/00 بامداد) دوشنبه و سه شنبه 26 و 27 دی ماه و ساعت 45/12 سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 دی ماه از شبکه خبر سیما پخش می شود.

در این قسمت براساس اسناد و مدارک معتبر نقش فرقه ضاله بهاییت و عوامل آن در حوادث و وقایع ضد ایرانی و ضد اسلامی دو سده اخیر تاریخ ایران ( که منابع مادی و معنوی این آب و خاک را به نابودی و انهدام کشانید) بررسی و تحلیل می شود ، از جمله حضور عوامل فرقه های ازلی و بهایی در انحراف مشروطیت و کشاندن آن به سفارت انگلیس ، ناامن ساختن جامعه ایران پس از مشروطه از طریق بوجود آوردن گروههای تروریستی (مانند کمیته مجازات) جهت زمینه سازی دیکتاتوری رضاخان و بالاخره کشف ، تربیت و برکشیدن رضاخان با همکاری سازمان های فراماسونری و عناصر کانون های صهیونیستی همچون حبیب الله عین الملک ، اردشیر جی ریپورتر و ژنرال ادموند آیرونساید .

افشای رابطه و ملاقات سری برخی از گردانندگان فراماسون مشروطه انگلیسی مانند تقی زاده با عباس افندی ( عبدالبهاء) که برای نخستین بار در برنامه "تروریست های کودتاچی" بر صفحه تلویزیون می رود ، حکایت از پیوند سران بهایی در عکای اسراییل با مشروطه چرخانان سفارت بریتانیا دارد. همچنین فعالیت عناصر ارشد بهایی مانند سردار جلیل مازندرانی در کمیته انگلیسی موسوم به آهن ( که وظیفه سرکوب مبارزان جنگل و برپایی دیکتاتوری وابسته را برعهده داشت) و علی خان موقرالدوله ، نقش به سزایی در حاکمیت رژیم پهلوی به عنوان دیکتاتوری منور مورد نظر کانون های صهیونی داشت که همه آنها بعدا در کابینه سیاه رضاخان منصوب شدند.

از طرف دیگر افرادی همچون نبیل الدوله عنصر  ارشد محفل بهاییان و کارمند دوم سفارت ایران در واشینگتن باعث و بانی اصلی ورود آمریکاییان به ایران و خاورمیانه بودند که در این قسمت از مجموعه "راز آرماگدون 4 : پروژه اشباح" اسناد آن از سوی کارشناسان برنامه به نظر مخاطبان خواهد رسید.

اسناد تکان دهنده ساواک ( که در قسمت بیستم مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" ارائه می گردد) از مذاکرات محفل بهاییان  درباره سرسپردگی رجال رژیم شاه همچون امیر عباس هویدا و اسدالله علم  و اعتراف به جاسوسی آنان برای مرکز بهاییت در اسراییل حکایت از عمق وابستگی رژیم طاغوت به محافل صهیونی داشت چنانچه علاوه بر پزشک مخصوص شاه (سرلشکر ایادی) و سران ساواک ( پرویز ثابتی و نعمت الله نصیری) و بسیاری از مقامات کشوری و لشکری ، 9 تن از وزرای کابینه هویدا هم بهایی بودند. این در حالی است که سران این فرقه صهیونی ، مدعی بوده و هستند که کوچکترین دخالتی در سیاست نکرده و نمی کنند. سندی تکان دهنده که در قسمت "تروریست های کودتاچی" از مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" به نمایش در خواهد آمد ، رضایت بیت العدل بهاییان در عکای اسراییل را نسبت به خدمات 12-13 ساله هویدا (در پست نخست وزیری شاه ) به این فرقه نشان می دهد.

شاید این برای اولین بار باشد که در رسانه ملی به عملیات مهیب تروریستی ، جاسوسی ، کودتاگرانه و منهدم کننده فرقه ضاله بهاییت در طول تاریخ این سرزمین پرداخته می شود. اگرچه بنا بر اسناد و شواهد معتبر موجود ، این فقط مشتی از خروار است.  

مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" به نویسندگی و کارگردانی سعید مستغاثی توسط رضا جعفریان در 26 قسمت برای گروه سیاسی شبکه خبر سیما تهیه شده است.

/ 4 نظر / 10 بازدید
سلمان

سلام به جناب آقای مستغاثی ممنونم خدا نگهدارتون باشه و موید باشید از بودن در کنار شما و هم جبهه بودن با شما لذت می برم ممنون می شدم اگر نظر کار شناسی شما رو در باره مطالبم می خوندم

مسعود

بسیار عالی http://armageddon1.mihanblog.com/post/1245

یحیی

سلام. بابت مستند خوب و وبلاگ خوبتون ممنون. من میخواستم این مستند رو تهیه کنم.هر 4 سری رو. ممنونتون میشم منو راهنمایی کنید که چطور میتونم این 4 سری رو کامل تهیه کنم. ایمیلم رو گزاشتم.اگه بهم خبر بدین واقعا ممنونتون میشم.بازم هم ممنون بابت هم مستند و هم سایت. خواهش میکنم برای تهیه راهنماییم کنید. yahyash3@yahoo.com

پارسا

سلام بعد از خوندن مطالبی که در وبلاگتون بود، خواستم بدونید بسیار براتون متأسفم که بدون تحقیق و مطالعه دین بهایی رو یک فرقه ضاله خطاب می کنید در حالیکه آیینی است بسیار کاملتر از دین اسلام! ضمنا میخوام اینم بدونید که من هم کسی بودم مثل شما اما با یک تفاوت و اون اینکه راجع به دین بهایی تحقیق کردم و اون رو بعنوان یک دین قبول کردم و حقانیتش برام به اثبات رسیده. در عجب از آدمایی که بدون تحقیق هر مطلبی رو که به ذهنشون میاد به خورد مخاطبین خودشون میدن که ظاهرا شما هم یکی از همین افراد هستید! در انتها براتون آرزو می کنم تا چشمانتون به روی حقیقت باز بشه و دیگه انقدر راحت مردان خدا رو مثل حضرت عبدالبهاء انقدر بی ادبانه خطاب نکنید، تروریست و دست نشانده