گفت و گوی خبرگزاری ایرنا با نویسنده و کارگردان مجموعه راز آرماگدون

نگاهی به تشکیلات مرموز و مخوف فراماسونری
"سعید مستغاثی" نویسنده و کارگردان مجموعه مستند " راز آرماگدون ٣: معبد تاریکی " روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا ضمن بیان این مطلب که مجموعه فوق به تلاش تاریخی صهیونیسم برای نفوذ در کشور می پردازد اشاره کرد که تشکیلات مخوف و مرموز فراماسونری همواره سعی در به خدمت گرفتن گروهی از نخبگان و شبه روشنفکران برای گسترش میزان نفوذ و غارت این سرزمین داشته است.
مستغاثی درخصوص ساخت مجموعه مستند "راز آرماگدون، معبد تاریکی" اظهار داشت: تولید سری های قبل این مجموعه ضرورت تولید و ادامه سری سوم را ایجاب کرد.
وی در مورد کلیت شکل گیری این مجموعه افزود: وظیفه هر انسان مسلمان و ایرانی این است که حیله ها، برنامه ها و طرح های این فرقه مهیب شیطانی را که در حال بلعیدن دنیاست را به اطلاع نسل جوان و حتی به نسل گذشته برساند

هدف از ساخت راز آرماگدون آگاهی بخشی به مردم است
این نویسنده و کارگردان هدف از ساخت مجموعه مستند "راز آرماگدون" را پرداختن به اصلی ترین دشمن دین و کشور دانست و خاطر نشان کرد: صهیونیسم مهمترین دشمن بشریت است که امروز بیش از هر زمان دیگری در حال تاخت و تاز می باشد. این در حالی است که تاکنون در سطح عمیق و با ارائه اسناد و مدارک به آن پرداخته نشده، لذا آگاهی بخشی به هموطنان و سایر مردم دنیا از اهداف این مجموعه است

رد پای صهیونیسم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در برخی نشریات مشهود است
مستغاثی در ارتباط با محورهای سری سوم مجموعه "راز آرماگدون، معبد تاریکی" یادآور شد: اساس این برنامه در مورد تشکیلات فرماسونری است که به عنوان یکی از بازوهای قوی صهیونیسیم منشا و منبع بسیاری از تحریکات و اقدامات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در کشور است.
وی تصریح کرد: این مجموعه زمینه های شکل گیری و مراحل توسعه و نفوذ افکار و اندیشه مخرب صهیونیسم در تاریخ معاصر ایران از حکومت قاجار تا سقوط سلطنت پهلوی و پس از پیروزی انقلاب اسلامی را به تصویر می کشد.
این منتقد سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه تشکیلات مخوف فراماسونری در 100 سال اخیر به صورت فعال به اقدامات مخرب خود ادامه داده است، افزود: حتی رد پای آن در سال های پس از انقلاب نیز در مراکز فرهنگی کشور چون برخی نشریات، انتشارات و مواد درسی دانشگاهی علوم انسانی نیز مشهود است.
مستغاثی به تاکید مقام معظم رهبری به تصحیح مواد درسی علوم انسانی در دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: یکی از وجوه تاکید رهبر معظم انقلاب در راستای جلوگیری از ترویج تفکرات صهیونیستی در کشور به ویژه نسل جوان است

متن این مجموعه براساس اسناد معتبر داخلی و خارجی نوشته شده است
وی درباره منابع استفاده شده در نگارش متن این مجموعه مستند اظهار داشت: منابع مختلف و معتبر داخلی و خارجی از جمله اسناد منتشره وزارت امور خارجه بریتانیا و وزارت امور خارجه آمریکا همچنین اسناد کشف شده از مراکز و لژهای فراماسونری در ایران و سایر نقاط جهان، خاطرات و دست نوشته های افراد و عوامل دست اندرکار تشکیلات فراماسونری در دنیا، اسناد ساواک و ده ها کتاب و نشریه فارسی و انگلیسی در کنار گفت و گو با کارشناسان و مورخان ایرانی و خارجی مورد استناد قرار گرفته است.

سری چهارم "راز آرماگدون" در سال 89 کلید می خورد
نویسنده و کارگردان مجموعه مستند "راز آرماگدون" گفت: هم اکنون سری چهارم این مجموعه مستند در حال پیش تولید است و ساخت آن بعد تعطیلات نوروز 89 آغاز خواهد شد.
وی درخصوص موضوعات مطرح شده در سری چهارم این مجموعه اظهار داشت: مقوله رسانه اعم از اینترنت، تلویزیون، سینما و فرقه های نوظهور موضوعاتی هستند که در سری چهارم مجموعه "راز آرماگدون" به آنها پرداخته خواهد شد.

سری سوم "راز آرماگدون، معبد تاریکی" در 26 قسمت 15 دقیقه ای با موضوعاتی چون "شوالیه های معبد"، "مانیفست ماسونی"، "فراموشخانه ملکم"، "مولود قرون وسطی"، "در خدمت و خیانت روشنفکران"، "سرکوب رسانه ای"، "نژاد پرستی باستانی"، "دیکتاتوری منور" و "لارنس ایران" تولید شده و از هشتم اسفند ماه جاری هر روز ساعت 12 و 45 دقیقه و 19 و 4۵ دقیقه به طور همزمان از شبکه های اول و خبر به روی آنتن می رود
و در ساعات ١۶ و ١۵ دقیقه و ٢٢ و ٣۵ دقیقه تکرار می شود.
/ 1 نظر / 118 بازدید
مصطفی

سلام جدا نویسند و تحلیل گر قویی هستی من همیشه از مطالبت استفاده می کنم . و از نقدهای بسیار دقیقت بهره مند میشم امیدوار همیشه پر توان و محقق بمانی .