قسمت دوازدهم "راز آرماگدون 4" و کانال های ماهواره ای

 

یورش امواج در "پروژه اشباح"

 

"یورش امواج" عنوان قسمت دوازدهم از مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" است که قرار است 8 و 9 دی ماه از شبکه خبر سیما پخش شود.

در این قسمت به ایجاد شبکه های ماهواره ای رادیو و تلویزیونی توسط کانون های صهیونی پرداخته می شود که علیه فرهنگ و ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب به کار گرفته شده اند و ریشه های این نوع تهاجم فرهنگی غرب صلیبی / صهیونی از دوران جنگ سرد و ایجاد رادیو اروپای آزاد مورد بررسی قرار می گیرد.

در اینجا فیلم منحصر به فردی از رونالد ریگان جوان ( مربوط به همان سالها ) به نمایش در خواهد آمد که وی به نمایندگی از سوی مسئولین رادیو اروپای آزاد ، کمک به این رسانه را با تعبیر "Crusad For Freedom" به مفهوم جنگ صلیبی برای آزادی بیان می نماید که حکایت از نوع ادبیات آرماگدونی سران آمریکا از سالها پیش داشته است. ادبیات  و تبلیغاتی که امروزه در حدود 1600 کانال ماهواره ای رادیو تلویزیونی مسیحیان صهیونیست ( اوانجلیست ها) و تبلیغات 24 ساعته آنها برای جنگ آرماگدون و برپایی حکومت جهانی صهیون ( یا همان نظم نوین جهانی) تبلور یافته است.

بررسی علل ایجاد کانال های ماهواره ای در طی سالهای دهه 70 و 80 میلادی از سوی کانون های پنهان صهیونی علیه نظام جمهوری اسلامی  از طریق لایحه معروف به داماتو ( در 23 مه 1995) و همچنین سخنان بنیامین نتانیاهو ( نخست وزیر رژیم صهیونیستی) بیشتر قابل درک است که در این قسمت از مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" علاوه بر بررسی لایحه سناتور داماتو ، برای نخستین بار اصل سند مربوط به رهنمود نتانیاهو در اواخر تابستان 2002 بر صفحه تلویزیون نقش می بندد که در آن سند ، مشخص می شود نتانیاهو حدود 6 ماه پیش از حمله آمریکا و متحدانش به عراق ، راه حل برخورد با عراق و ایران را "حمله نظامی به عراق و حمله تلویزیونی به ایران" دانسته است.

او در تیتر این سند افشاگرانه علنا می گوید که :" آمریکا باید با تلویزیون به ایران حمله کند" و پس از آن توضیح می دهد این حمله بایستی با پخش چه نوع برنامه هایی باشد که اجرای آن را می توان در محتوای دهها شبکه رادیو و تلویزیونی علیه انقلاب و هویت مردم این سرزمین دریافت.

مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح " به نویسندگی و کارگردانی سعید مستغاثی توسط رضا جعفریان در 26 قسمت برای گروه سیاسی شبکه خبر سیما تهیه شده است.

/ 6 نظر / 120 بازدید
حامد

با سلام؛ به شما پيش نهاد مي كنم كه از آيه 19 سوره مجادله و خطبه 7 نهج البلاغه در مستندتان، راز آرماگدون 4، استفاده كنيد... كلام قرآن و معصوم مستندتان را بارور تر مي كند...

آرین

سلام آقای مستغاثی چرا راز آرماگدون روی سایت ایران سیما (iransima.ir) قرار نمیگیرد؟

صهیون پژوه

با سلام به استاد عزیز ممنونم که فایل نوشتاری مستند راز آرماگدون را در وبلاگ گذاشتید. ای کاش برخی کلیپ ها را هم می گذاشتید. ممنونم.

صهیون پژوه

واقعا عالی است. ممنون ار اینکه این مطالب را در وب خود گذاشتید. ان شا’ الله در قسمت های بعدی یاز هم کار خود را ادامه دهید.

سمپادیان

با درود به آقای مستغاثی واقعا متشکر که متن فیلم را نیز در سایت خود اوردید. استفاده خواهم کرد.

گروه مطالعاتی

با درود به آقای مستغاثی واقعا متشکر که متن فیلم را نیز در سایت خود اوردید. استفاده خواهم کرد.