فرقه کابالا مجری مراسم یورو ویژن 2019 بود

شرح عکس: تصویری از نشریه دیل میل و گزارش پل اسکات در تاریخ 22 مه 2004 و عکس مدونا در مراسم آیینی فرقه کابالا

 

در حالی که شصت و چهارمین دوره مسابقات موسیقی اروپا موسوم به "یورو ویژن" در میان انبوه اعتراضات اهالی هنر و موسیقی در تل آویو اسراییل برگزار شد، حضور برخی عناصر شناخته شده فرقه صهیونی کابالا در این مراسم، بیش از پیش به آن رنگ ایدئولوژیک و سیاسی زد.

از جمله این عناصر، "مدونا"، خواننده آمریکایی بود که در سال 2004 طی مراسمی رسما پیوستگی خود به فرقه صهیونی کابالا و تغییر نامش به "استر" (از اسطوره های صهیونیست ها) را اعلام نمود. مدونا پس از آن بارها در اسراییل برنامه اجرا کرد، با سران این رژیم از جمله شیمون پرز دیدار نمود و تبلیغات وسیعی برای کابالیست ها انجام داد.

در طی چند هفته اخیر و به دنبال تحریم "یورو ویژن" از سوی دهها هزار هنرمند اروپایی و آمریکایی از جمله راجر واترز (از اعضای گروه پینک فلوید) ، کن لوچ (فیلمساز مشهور انگلیسی)، مایک لی (فیلمساز معروف) و ... برای اعتراض به جنایات اسراییل در سرزمین های اشغالی فلسطین، گروههایی هم از "مدونا" خواستار عدم شرکت در این مراسم شدند اما وی در پاسخ، ضمن ادعای دفاع از حقوق فلسطینی ها، اظهار داشت که هنر خود را از سیاست دور نگاه می دارد!

احتمالا درخواست کنندگان از مدونا برای تحریم"یورو ویژن"، از عضویت وی درفرقه کابالا بی اطلاع بودند ونمی دانستند که او به طور رسمی توسط فیلیپ برگ (رییس این فرقه صهیونی) به همراه جمعی دیگر از بازیگران و خوانندگان و چهره های معروف مانند دیوید بکهام، الیزابت تیلور، بابارا استرایسند، بریتنی اسپیرز، جیمز کامرون و ... به عضویت این فرقه درآمده است.

گزار شهای رسیده حاکی از آن بود که عناصر اصلی برگزاری مراسم یورو ویژن در اسرائیل، اعضای فرقه کابالا بوده و برنامه مدونا نیز به عنوان میهمان افتخاری در شب اصلی مراسم گنجانده شد.

قابل ذکر اینکه ریشه های فرقه کابالا به قرون اولیه هزاره دوم میلادی و نخستین جنگ های صلیبی می رسد که با شکست صلیبیون از مسلمانان توسط برخی خاخام های یهودی مانند "اسحاق کور" و "نهمانیدس" بوجود آمد که از مهمترین حامیان فرماندهان صلیبی مانند "جیمز اول" به شمار می آمدند. این فرقه بعدا منشاء بوجود آمدن نخستین لژهای فراماسونری مانند "اسکاتی" و "گراند اوریان" در اروپا شد و گسترش آن به تاسیس تشکیلات مخوف فراماسونری در سراسر جهان انجامید. در نیم قرن اخیر مجددا شاهد گسترش فعالیت این فرقه به خصوص در جمع هنرمندان بودیم به طوری که در 22 ماه مه سال 2004 (15 سال پیش)، "پل اسکات" نویسنده مشهور نشریه "دیلی میل" ضمن انتشار خبر پیوستن امثال مدونا به فرقه کابالا، گزارش مفصلی از فعالیت های این فرقه در آمریکا و اروپا ارائه کرد و نوشت که رهبر 75 ساله کابالیست های امروز به نام "فیووال کروبرگر" یا "فیلیپ برگ" عملا بر هالیوود حکومت می کند و کابالا هالیوود را فراگرفته است. پس از آن بود که شاهد فیلم های کابالیستی متعددی مانند درخت زندگی (ترنس مالیک، استاد کابالا در دانشگاه ام آی تی)، آواتار (جیمز کامرون)، نوح (دارن آرنوفسکی) آخرین فرمانروای بادها (ام نایت شیا مالان) و ... و اعطای جوایز فراوان به این دسته از فیلم ها بودیم.

/ 0 نظر / 55 بازدید