حمایت ها از اغتشاشات ادامه دارد!

 

داعش از اغتشاشگران حمایت کرد

 

گروه تروریستی تکفیری داعش پس از حمله تروریستی خردادماه به تهران که منجر به شهادت و جراحت گروهی از هموطنان ما شد اینک به طور رسمی از اغتشاش گران ایران حمایت کرد.

نشریه هفتگی این گروه تروریستی که "النباء" نام دارد در شماره 113 خود به تاریخ جمعه 5 ژانویه 2018 تجمعات اعتراض آمیز و اغتشاشات در ایران را "انقلاب علیه نظام ایران" توصیف کرد. داعش در مطلب روز جمعه خود همچنین اعلام کرد پیامی که معترضان در ایران به حاکمان خود مخابره می کنند "بسیار مهم" است و این اعتراضات باید ادامه داشته باشد. داعش با حمایت از آشوب‌های اخیر، نوشت: «اگر این آشوب‌ها در ایران -به خواست خداوند- ادامه پیدا کند، نتایج بزرگی خواهد داشت از جمله اینکه تماما دین رافضی (شیعه) را ریشه کن خواهد کرد».

پس از حمایت گروهک تروریستی مجاهدین خلق (که برخی از اعضای آن در جریان اغتشاشات دستگیر شدند) ، رضا پهلوی، ترامپ و ... حضور داعش در عرصه اغتشاشات ایران، نشان از برنامه ریزی های مفصل برای سوء استفاده از اعتراضات اقتصادی و معیشتی ایران داشت.

گروه تکفیری تروریستی داعش پس از جنایات بی حد و حصر و وحشیانه در منطقه خاورمیانه و عملیات تروریستی و بمب گذاری های متعدد در اروپا و آمریکا، سال گذشته طی یک پیام ویدئویی به ملت ایران، ضمن کافر خواندن همه مردم این سرزمین، قصد اصلی خود از تمامی فتنه گری های چندین ساله خود را نابودی ایران و شیعه ایرانی اعلام کرده بود. اسناد متعدد و همچنین اظهارات متعدد سران غرب و از جمله در خود آمریکا مانند کلینتون و ترامپ، حکایت از اعتراف رسمی در بوجود آوردن این گروه جهنمی و حمایت از آن توسط ایالات متحده و هم پیمانانش داشت.

/ 0 نظر / 280 بازدید