اسناد facebook در قسمت سیزدهم "راز آرماگدون 4"

 

 

جنگ سرد دیجیتالی در پروژه اشباح

 

 

جنگ سرد دیجیتالی عنوان قسمت سیزدهم مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" است که درباره متن و حاشیه شبکه جهانی اینترنت ، قرار است 11 و 12 دی ماه از شبکه خبر سیما پخش شود.

در این قسمت ابتدا زمینه ها و پس زمینه های ایجاد شبکه اینترنت توسط وزارت جنگ ایالات متحده آمریکا ( پنتاگون) در سال 1969 را از طریق اسنادی که کارشناسان برنامه ارائه می دهند، شاهد هستیم ، سپس به بررسی کارگزاران و میزبانان مختلف اینترنتی و ارتباطشان با شبکه اصلی در آمریکا پرداخته می شود.

افشای اسنادی قابل توجه درباره وابستگی مهمترین شرکت های عامل کامپیوتری در جهان مانند مایکروسافت به کانون های  پنهان صهیونی از دیگر بخش های "جنگ سرد دیجیتالی " است.

سپس به شبکه های فساد و فحشاء در میان وب سایت های اینترنتی پرداخته می شود که براساس سندی تکان دهنده به طور سالانه موجب قاچاق حدود 800 هزار زن و دختر از کشورهای شرقی به غرب می گردند.

نگاهی به شبکه های به اصطلاح اجتماعی ، بخش دیگر "جنگ سرد دیجیتالی" است که در آن به طور مشخص "facebook" از میان برخی اسناد و مدارک انتشار یافته در کادر دوربین مجموعه مستند "راز آرماگدون 4 : پروژه اشباح" قرار می گیرد .

در میان اسناد مربوط به "facebook" فیلم هایی از اعترافات کاربران این شبکه به اصطلاح اجتماعی به جاسوسی برای سرویس های اطلاعاتی- امنیتی غرب را مشاهده می نماییم و پس از آن مطالب منحصر به فردی را ملاحظه می کنیم که نشریه یهودی- فرانسوی "لوماگازین دی ایسراییل" در اکتبر 2009 انتشار داد. مطالبی که در آن ، شبکه "facebook" به عنوان ابزار کسب اطلاعات از کاربرانش جهت تحلیل و برنامه ریزی سازمان های استخباراتی اسراییل افشاء شده بود. سندیت این افشاگری( اگرچه در مجموعه رسانه های غرب بازتاب چندانی نیافت و به طور همه جانبه ای بایکوت شد) اما در آن حد بود که سفیر اسراییل در پاریس ، مجله "لوماگازین دی ایسراییل" را متهم به افشای اسراری کرد که نبایستی آنها را برای دشمن فاش می نمود!

نمایش فیلم سخنرانی یکی از اعضای پارلمان اسراییل در تجلیل از مارک زوکربرگ ( بنیانگذار facebook ) به خاطر اقدام و جایزه ضد بشری اش ( 100 سکه طلا به سربازان رژیم صهیونیستی به خاطر کشتن هر فلسطینی) از دیگر اسناد "جنگ سرد دیجیتالی" درباره  ماهیت مدیران شبکه به اصطلاح اجتماعی facebook است.

در قسمت سیزدهم مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" براساس اسناد و شواهد معتبر شاهد هستیم ، آنالیز و تحلیل اطلاعات ظاهرا بی اهمیتی که کاربران اینترنت به میزبانان خود در فضای سایبر می دهند ، چگونه سازمان های اطلاعاتی و امنیتی غرب صلیبی / صهیونی را در طراحی جنگ نرم علیه کشورهای شرقی و به خصوص اسلامی و به ویژه سرزمین ما یاری می رساند.

مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" به نویسندگی و کارگردانی سعید مستغاثی توسط رضاجعفریان برای گروه سیاسی شبکه خبر سیما تهیه شده است.

/ 6 نظر / 146 بازدید
سینما ساحل نجات صهیون

سلام بر جناب مستغاثی بزرگوار متن بقیه قسمت هایی که نگذاشتهایدرا هم اگر بتوانید روی وب خود کار کنید به کار ما هم خواهم امد. موفق باشید و سربلند. با اجازه شما در آرشیو موضوعی وب سینما ساحل نجات صهیون اصلا بخشی با عنوان مستند راز ارماگدون 4 گذاشتم و تمام انچه شما در این باره روی وب خود کار کرده بودید را در انجا آورده ام. ممنون.

مراسم افتتاحيه جشنواره فيلم‌هاي صنعتي

مراسم افتتاحيه نخستين جشنواره سراسري فيلم‌هاي صنعتي عصر روز شنبه 18 دي ماه از ساعت 17:00 الي 19:00 در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌گردد. از شما فرهيخته گرامي دعوت مي‌گردد در اين محفل فرهنگي – صنعتي حضور به‌هم رسانيد.

صابر

سلام خدا قوت و خدا خیرتون بده برنامه خیلی خوبی تهیه کردید غرض از مزاحمت من با یکی از دوستان درباره فیس بوک بحث کردم و بحث اعطای سکه های طلا به سربازان صهیونیست رو مطرح کردم که اون آقا از من سند و مدرک خواست میخواستم منابع موجود رو برای من هم بفرستید تا بتونم اون دوستم رو مجاب کنم و خودم هم از شک در بیام چون که این خبر واقعا عجیب و از طرفی هم برای کسانی که خیلی با دشمنان ما آشنا نیستن غیر قابل باوره قبلا از لطفتون ممنون یا حق

صهیون پژوه

سلام حاج سعید عزیز درباره دستان واضح یهود پشت اینترنت این مقاله بسیار جالب و خواندنی است www.claudiomoffa.it/pdf/2010/Googlefourwinds10com.pdf همچنین اشاره به شروع کار شبکه نظامی و دانشگاهی وابسته به قدرت اینترنت از وزارت دفاع امریکا بسیار به این بحث کمک می کند. ممنونم از تلاش های شما.

تست

امیدوارم شما مسئول اون برنامه ی خنده دار بوده باشین حالا حرف یه صهیونیست شد سند؟بقیه ی حرفهاش هم قبول دارین؟

aghababaie

با سلام خدا قوت مجددا به کمک شما نیازمندیم! برای مطلب شخصیت شناسی فرانسیس فوکویاما تنها بخشی از کتب و مقلات او را در اختیار داریم به دنبال فهرستی کامل از مقلات و کتبهایش هستیم.