کارشناس ارشد اسراییلی : فقط یک موشک ایران در مرکز تل آویو، ما را نابود می کند


"منوشه امیر" یا منوچهر ساچمه چی یکی از باسابقه ترین کارشناسان ارشد رادیو اسراییل است که به قول خود بیش از نیم قرن در این رادیو سابقه کار دارد. وی در بحثی با یکی از فرماندهان ارتش شاه در یکی از برنامه های تلویزیون صدای آمریکا (VOA) اظهار نظر وی درباره قدرت دفاعی ارتش اسراییل را توهم دانسته و هشدار می دهد که یک موشک ایران می تواند اسراییل را نابود کند. به بخشی از متن برنامه فوق توجه کنید:

مجری تلویزیون صدای آمریکا (VOA): اسراییل نگرانی آنچنانی ندارد، انواع و اقسام لایه های دفاعی را برای مقابله با موشک های ایران دارد.

منشه امیر، کارشناس ارشد رادیو اسراییل: آقای آرین به عنوان یک فرمانده ستاد خیلی آسان می توانند در اتاقشان بنشینند و بگویند که هیچ خطری نیست، هیچ نگرانی نباید وجود داشته باشد و گفتند که اسراییل یک کشور کوچک است، یک کشور به طور نسبی پرجمعیت است و کوچکترین اشتباهی که رخ بدهد، ممکن است باعث نابودی این کشور بشود. اسراییل تمامی سیستم های دفاعی را برای خود دارد اما اگر حکومت ایران 5 موشک را همزمان پرتاب بکند یا 10 تا یا 20 موشک را همزمان پرتاب بکند، اگر بر فرض، همه آنها را سپر دفاع موشکی اسراییل موسوم به گنبد آهنین (که میلیاردها دلار هزینه اش شده)، منهدم کند و فقط یکی از آنها به مرکز تل آویو بخورد، اسراییل نابود خواهد شد...


/ 0 نظر / 211 بازدید