راز آرماگدون 4 نخستین فراز خود را پشت سر گذارد

 

"پروژه اشباح" در جبهه نشر و حلقه های دانشگاهی

 

مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" که این روزها از شبکه خبر سیما پخش می شود ، در نخستین فراز خود به موضوع چگونگی نفوذ و رسوخ علوم انسانی طراحی شده توسط کانون های صهیونی ( با محوریت اندیشه های اومانیستی و سکولاریستی) پرداخت که از قرون پس از رنسانس  در مراکز و انجمن های فراماسونری مانند کالج نامریی و سازمان ایلومیناتی تئوریزه شد و تحت عنوان جریان روشنگری  به قرن بیستم رسید تا توسط فیلسوفان و اندیشمندان صهیونیست به درون مراکز علمی و آموزشی تزریق شود.

در قسمت دوم این مجموعه نقش سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی غرب همچون CIA در بسط علوم یاد شده و در قالب جریان سیستماتیکی از چاپ و ترجمه و نشر کتاب اشاره شد و برای نخستین بار اسناد تکان دهنده ای از عملیات سازمان CIA برای تاسیس شورای برنامه ریزی روانی با نام اختصاری PSB و تشکیل ارتش به اصطلاح نخبگان روشنفکر با محوریت فیلسوفان و روشنفکرانی مانند آیزایا برلین ، جرج کنان و ریچارد رورتی برصفحه تلویزیون قرار گرفت و همچنین فیلم منحصر به فردی از ژنرال دوایت آیزنهاور ، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سالهای اولیه جنگ سرد به نمایش درآمد که در آن وی به صراحت از جنگ روانی سخن می گوید که قرار است اذهان دیگر ملت ها را هدف قرار دهد تا ارزش های آمریکایی را بپذیرند.

نمایش اسناد متعدد از متفکران ، نویسندگان و روشنفکران آمریکایی و غیر آمریکایی که در سالهای پس از جنگ دوم جهانی به خدمت سازمان های جاسوسی درآمدند تا طرح فوق را به مرحله اجرا درآورند و همچنین نگاهی به برنامه حیرت انگیز ریچارد هلمز ، رییس سازمان CIA در دهه 70 برای تشکیل مثلث سازمان های اطلاعاتی - مراکز رسانه ای - مراکز علمی ودانشگاهی  آمریکا جهت عملی ساختن این طرح از دیگر مباحث مطرح شده در این قسمت بود.

در قسمت سوم مجموعه مستند "راز آرماگدون4: پروژه اشباح" به اجرای طرح عظیم کتاب برای نشر علوم انسانی سکولار در دیگر کشورها از جمله ایران به عنوان یک سلاح استراتژیک غرب صلیبی/صهیونی پرداخته شد.

و در قسمت چهارم ، با اسناد و مدارک معتبر ، حرکت وسیع ترجمه و نشر کتب فیلسوفان صهیونیست در زمینه های جامعه شناسی و فلسفه و سیاست و انقلاب و ...توسط جریانی از مترجمان و ناشران و راهیابی این کتب به سرفصل دروس رشته های علوم انسانی دانشگاههای ایران به نمایش درآمد و سپس تشکیل حلقه های سکولار دانشگاهی از دهه 60 و پس از انقلاب فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت که درکنار  طرح نشر کتب اومانیستی و سکولاریستی ، برنامه سکولاریستی کردن علوم انسانی در دانشگاهها را تکمیل کردند و ترویج همین علوم انسانی در مراکز علمی و آموزشی بود که انحرافات فرهنگی و سیاسی  سالهای بعد را در قشر به اصطلاح نخبه و روشنتفکر پدید آورد تا خودآگاه یا ناخودآگاه در خدمت همان کانون های پنهانی قرار گیرند که در یک پروسه استراتژیک روانی ، آن را براساس جنگ نرم از دو سه قرن پیش به طور اعم و از 50 سال قبل به طور اخص آغاز کرده بودند.

مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" از قسمت پنجم خود ، به برکشیدن حلقه های فکری از درون حلقات دانشگاهی سکولار  و سپس برآمدن مطبوعات شبه روشنفکری  از این حلقه های فکری  خواهد پرداخت و سابقه این حلقه ها و مطبوعات را از دوران پیش از مشروطه و اوایل حکومت قاجار تا سالهای دهه 1320 و کودتای 28 مرداد 1332 و تا انقلاب اسلامی و پس از آن تا امروز مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد داد که چگونه این ترکیب فکری - دانشگاهی- رسانه ای در پیوند مستقیم یا غیر مستقیم با مراکز پنهان صهیونی به عامل اجرایی اقدامات ضد دینی و ضد ملی مراکز فوق بدل شدند. این فراز از مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" تا قسمت دهم ادامه دارد.

مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" نوشته و به کارگردانی سعید مستغاثی در 26 قسمت توسط رضا جعفریان برای شبکه خبر سیما تهیه شده که روزهای زوج ساعت 45/19 از این شبکه پخش شده و روزهای فرد در همین ساعت تکرار می شود.

/ 3 نظر / 120 بازدید
فاطمه

سلام...من خیلی دوس دارم این برنامه رو ببینم...ولی امکانش نیست...اگر ژخشش تموم بشه میشه اون رو از جایی خرید منظورم سری کاملش هست

شرف

خدا قوت اقا سعید ! علمدار کربلا مددت بده .

میم

با سلام و تشکر. من برخی از قسمت های این بخش و بخشهای قبلی را به صورت پراکنده دیده ام. آیا همه بخشها یا هر بخش به صورت مجزا در دی وی دی یا مجموعه سی دی منتشر خواهد شد؟ اگر نه، لطفا لینکهائی برای دانلودش قرار دهید.