تصاویر بن لادن و برزینسکی

 

ختم فرانکشتاین آمریکا اعلام شد!

 

حدود یک دهه پیش ، هنگامی که صدام به دست نیروهای ناتو اسیر شد ، مایکل مور ، مستند ساز معروف آمریکایی  نوشت که

"ما فرانکشتاین خود را دستگیر کردیم..."

اشاره مایکل مور به مخلوقی بود که افسانه اش بیش از یک قرن پیش توسط نویسنده ای به نام مری شلی نوشته شد و تقریبا از اوایل به وجود آمدن سینما ، دستمایه بسیاری از فیلم های صامت و ناطق هالیوودی بوده که آخرین آن را در سال 1994 کنت برانا با بازی رابرت دونیرو جلوی دوربین برد.

اما داستان فرانکشتاین ، قصه دکتر دیوانه ای بود که با استفاده از قسمت های مختلف بدن مردگان ، مخلوقی را بوجود آورد و با بهره گیری از نیروی الکتریسته رعد و برق به او جان بخشید تا حدی که به صورت موجودی مستقل به حرکت درآمد و به تدریج از حیطه کنترل دکتر فرانکشتاین خارج شد.

اسامه بن لادن نیز یکی از مخلوقات فرانکشتاین غرب صلیبی/صهیونی امروز بود که زمانی توسط سرویس های اطلاعاتی غرب برکشیده شد و در راس سازمانی به نام القاعده قرار گرفت ، بوسیله صهیونیست ها( آنچنانکه اسناد چارلی ویلسون نشان می دهد و در فیلمی به نام "جنگ چارلی ویلسون" نیز به نمایش گذارده شد) مسلح شد تا در افغانستان بجنگد و میلیاردها دلار از سوی رژیم سعودی و البته به دستور ارباب صهیونیست در اختیارش گذاشته شد و زمانی هم به عنوان بهانه لشکر کشی آمریکا به خاورمیانه علم شد و از هیچ بلندگویی به جز بلندگوهای معلوم الحال غربی همچون شبکه الجزیره سخن نگفت تا اینکه هفته گذشته موعدش به سرآمد و مجلس ختمش به طور رسمی از سوی اربابان برگزار شد.

 

غرض از این مقدمه نمایش تصاویری از این مخلوق فرانکشتاین زمانه بود که کمتر می توان در منابع اینترنتی و موتورهای جستجو به آنها دست یافت. این تصاویر که در قسمت 22 از مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح " همراه فیلم ها و عکس های مستند دیگری در این باره به نمایش گذارده شد نشان گر بخشی از وابستگی شخص بن لادن سران القاعده به کانون های صهیونی و عوامل شناخته شده آنها همچون برژینسکی ( مشاور امنیت ملی جیمی کارتر) و رونالد ریگان ( رییس جمهوری اسبق آمریکا) است.

 

تصویری از فیلم "من آن را دوباره آنجام می دهم" که برژینسکی در آن پرده از بسیار نقاط پنهان ارتباط آمریکا و القاعده برمی دارد. در این تصویر بن لادن جوان را در کنار برژینسکی می بینید.

تصویر بن لادن جوان در کنار برژینسکی در اردوگاه القاعده و در حال آموزش اسلحه

برژینسکی در حال امتحان اسلحه در اردوگاه آموزشی القاعده در حالی که پشت سرش بن لادن جوان را می بینیم

سران القاعده در جلسه ای با رونالد ریگان رییس جمهور اسبق آمریکا

/ 2 نظر / 146 بازدید
110

حُرّ امام خمینی پهلوان بی مزار شهید شاهرخ ضرغام - روي سينه اش خالكوبي كرده بود: فدايت شوم خميني http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=146&catid=54

سلام دوست عزیز؛ وبلاگت خیلی قشنگ و جالبه. خیلی دوست دارم باهات آشنا بشم. اگر دوست داشتی از وبلاگ من دیدن کن.اگر تو هم دوست داری با من آشنا بشی بگو تا خودمون رو به هم معرفی کنیم. راستی اگر اومدی ادرس وبلاگت رو حتما برام بذار تا دوباره سر بزنم. همین طور ادرس ایمیل رو تا باهات در ارتباط باشم