جنگ صلیبی علیه مسلمانان ادامه دارد

شرح عکس: تصویری که تروریست استرالیایی به طور زنده از قتل عام مسلمانان در فیس بوک انتشار داد


یک استرالیایی به نام "برنتون تارانت" با همدستی یک نفر دیگر، با حمله مسلحانه به صفوف نماز جمعه مسجد شهر "کریس چرچ" نیوزیلند، نمازگزاران را به گلوله بست و 50 نفر از آنها را کشته و 40 تن دیگر را زخمی کرد که حال برخی از مجروحین وخیم گزارش شده است. "برنتون تارانت" تصاویر جنایت خود را به طور زنده از طریق فیس بوک انتشار داد. هنوز هیچیک از سران غرب و سازمان های حقوق بشری درباره این موضوع موضع گیری نکرده اند!

"برنتون تارانت" قبل از این حمله با انتشار بیانیه ای 74 صفحه ای در شبکه های اینترنتی مانند فیس بوک و توییتر ، خود را از جمله "شوالیه های صلیبی" دانسته است که در مقابل تهاجم مسلمانان ایستادگی می کند. گفته شده او با همان انگیزه ای اقدام به قتل عام نمازگزاران مسجد شهر "کریس چرچ" کرده که در سال 2011 فردی به نام  "آندریاس برویک" در نروژ ، جوانان و نوجوانان یک اردوی علمی را به رگبار گلوله بست و 77 نفر را به قتل رساند. "برویک" نیز قبل از اجرای عملیات خود، بیانیه ای مفصل انتشار داده بود و در آن به "جنگ صلیبی علیه مسلمانان" اشاره کرده بود که همچنان توسط او و دوستانش ادامه دارد.

سال گذشته فیلمی توسط "پال گرین گراس" به نام "22 جولای" درباره همان واقعه ساخته شد که به برخی از ناگفته های عملیات فوق اشاره داشت از جمله وابستگی و حمایت یک سازمان فراماسونری صلیبی از "آندریاس برویک" که او را برای انجام عملیات هماهنگ در اسلو و در جزیره محل اردوی دانش آموزان یاری رسانده است.

ایده "جنگ صلیبی علیه مسلمانان" در واقع از همان حدود 10 قرن پیش و پس از شکست سنگین صلیبیون از مسلمانان پس از حدود 200 سال جنگ، شکل گرفت و همچنان به عنوان ایدئولوژیک ترین تئوری جنگ طلبانه غرب علیه اسلام پا برجاست. چنانچه وقتی در پایان جنگ اول جهانی، ژنرال آلنبی (فرمانده نیروهای ارتش بریتانیا) در فلسطین به بالای قبر "صلاح الدین ایوبی" از سرداران پیروز سپاه اسلام رسید، شمشیر خود را بر بالای قبر کوبید و پس از گذشت 8 قرن گفت که "اینک جنگ های صلیبی پایان یافت"! یا هنگامی که جرج دبلیو بوش در سال 2003 می خواست فرمان جنگ علیه عراق را صادر کند گفت که "در آستانه جنگ صلیبی تازه ای قرار داریم"!!


/ 0 نظر / 42 بازدید