همراهی اغتشاش گران با سرکرده های تروریسم جهانی

 

یورو نیوز فاش ساخت:

 

توافق آمریکا و اسراییل برای ترور سردار 


 تصویر سردار قاسم سلیمانی روی جلد نشریه آمریکایی نیوزویک یا تیتر "انتقام" و روتیتر مبارزه با آمریکا و شکستن داعش - دسامبر 2014 (آذرماه 1393)

 

در حالی که طی روزهای اخیر، اغتشاش گران در ایران در کنار آتش زدن اماکن عمومی و پرچم ایران، تصاویر سردار قاسم سلیمانی، فرمانده محبوب سپاه قدس ایران و قهرمان نبرد با تروریست های تکفیری داعش را نیز به آتش کشیدند، براساس گزارش وب سایت "یورو نیوز" به نقل از روزنامه اسراییلی "هاآرتص" و روزنامه کویتی "الجریده"،  واشنگتن  برای ترور سردار سلیمانی، به تل آویو چراغ سبز داده است. "الجریده" به نقل از منبعی در بیت‌المقدس اعلام کرد  هر دو کشور آمریکا و اسرائیل به این توافق رسیده‌اند که سردار قاسم سلیمانی «تهدیدی برای منافع دو کشور در منطقه است».

اگرچه این برای اولین بار نیست که اخباری مربوط به تلاش برای ترور سردار قاسم سلیمانی چه در داخل ایران و چه خارج از مرزها مطرح می‌شود، اما برای نخستین بار است که به طور رسمی و علنی و بدون هیچگونه پرده پوشی و تعارفات معمول دیپلماتیک، همکاری آمریکا و اسراییل در ترور یک فرد رسمی و شناخته شده جهانی اعلام می شود. فردی که به اعتراف دوست و دشمن و حتی سران غرب از جمله خود ترامپ نقش مهمی در ریشه کن ساختن گروه های تروریستی تکفیری از جمله داعش داشته است. اعلام علنی چنین تصمیمی در اوج فریادهای ضد تروریستی غربی ها که غوغایش همه رسانه ها را پرکرده، همه آن ادعاها را به جوکی بی مزه و لوس شبیه کرده و آنهایی که در داخل و خارج چنین ادعاهایی را جدی گرفته و بی جیره و مواجب، تکرارشان می کنند را به مضحکه های ابلهانه بدل می سازد!

علاوه بر به آتش کشیدن تصاویر سردار سلیمانی توسط اغتشاش گران در روزهای اخیر که نشانی قاطع از وابستگی آنها به گروههای تکفیری و ویترین این راهبرد جدید آمریکا و اسراییل دارد، پیام ها و توییت های متعدد سران آمریکا و اسراییل نیز نشان می دهد که معضل اصلی امروز آنها با ایران و هدایت آشوب گران اخیر، ورای شعارهای حقوق بشری و مانند آن، تاکید و تکیه بر حمایت ایران از مقاومت در برابر همین گروههای تروریستی تکفیری مانند داعش بوده که خشم امثال ترامپ و نتانیاهو را برانگیخته و چه بسا انگیزه اصلی شان از برپایی فتنه اخیر را بهتر روشن سازد.به این بخش های اصلی از پیام های آنها توجه کنید:

ترامپ در یکی از توییت های دو روز اخیر خود نوشت:

"... شهروندان ایرانی از فساد حکومتی و اتلاف دارایی‌های ملت برای تامین مالی تروریسم خارجی (منظور حزب الله لبنان و حشد الشعبی عراق و نیروهای مردمی سوریه در مقابل داعش) به تنگ آمده‌اند..."

و نتانیاهو نیز علیرغم پرهیز دادن وزرایش از اظهار نظر درباره آشوب های ایران، سرانجام نتوانست از حرف زدن خودداری کرده و در  سخنرانی دیروزش گفت:

"... رژیم ظالم ایران، ده‌ها میلیارد دلار برای اشاعه خشونت در منطقه (بخوانید مقابله با داعش و رژیم صهیونیستی)  هزینه کرده است ..."

به این ترتیب و با این توافق اخیر آمریکا و اسراییل برای ترور سردار سلیمانی، مشخص می شود، عصبانیت آنها برای به راه انداختن آشوب های کور اخیر و بسیج دست پاچه  همه سرمایه هایشان در غرب از گروهک ترویستی مجاهدین خلق گرفته تا نیم پهلوی و فرح دیبا و عروسک های ریز و درشت سلطنت طلب و بهایی و کمونیست و ساواکی و ... از کجا آب می خورده است. از آنجا که یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هایشان در دهه اخیر برای به آشوب کشاندن منطقه و تهدید ایران یعنی به وجود آوردن گروه نروریستی تکفیری داعش توسط مقاومتی همه جانبه با محوریت ایران و فرماندهی امثال سردار سلیمانی به پایان راه خود رسید و به نظر می آید   با نابودی داعش، در واقع شاخ غول غرب در منطقه شکسته شده است.

/ 0 نظر / 253 بازدید