سری چهارم "راز آرماگدون" روی آنتن شبکه خبر

رمز گشایی جنگ نرم در "پروژه اشباح"

 

 

سری چهارم مجموعه راز آرماگدون تحت عنوان "راز آرماگدون 4 : پروژه اشباح" از شنبه 13 آذرماه  از شبکه خبر سیما پخش خواهد شد. این مجموعه مستند در ادامه 3 سری قبلی که با نام های "راز آرماگدون" ، "راز آرماگدون 2: ارتش سایه ها" و "راز آرماگدون 3: معبد تاریکی" طی سالهای 1387 تا 1389 از شبکه های خبر ، 3 و 1 پخش شد ، در 26 قسمت روی آنتن می رود.

در مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح " براساس اسناد و مدارک معتبر داخلی و خارجی ، نقش کانون های پنهان صهیونیستی در به خدمت گرفتن رسانه ها اعم از مطبوعات و رادیو و تلویزیون و اینترنت و سینما و بازی های کامپیوتری در جهت جنگ نرم علیه اسلام و ایران و انقلاب اسلامی  همچنین پدید آوردن فرقه های نوپدید شبه عرفانی و شرک آمیز برای تخریب اذهان نسل جوان و دور ساختن آنها از ادیان توحیدی و ابراهیمی  به تصویر کشیده می شود.

برای اینکه مخاطب نگرش جامعی از چگونگی سیر حضور این کانون های صهیونی در عرصه های فرهنگی و هنری و همچنین ورطه معنویت های کاذب بدست آورد ، مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" ابتدا نفوذ افکار و اندیشه های سکولاریستی در قالب علوم انسانی غربی از طریق ترجمه و نشر کتب فیلسوفان صهیونیست را در کادر دوربین قرار می دهد و سپس به رسوخ این اندیشه ها و آراء در سرفصل دروس دانشگاهها پرداخته و تشکیل حلقه های دانشگاهی سکولار را براساس همین تفکرات نفوذی نشان می دهد.

تبدیل این حلقه های دانشگاهی سکولار به حلقات فکری ( با همان منشاء اندیشه های صهیونی) و سپس نشر زنجیره ای از مطبوعات وابسته توسط آنها ، مرحله بعدی این نفوذ را تشکیل می دهد که در مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" روایت تصویری آن را خواهیم دید که همین مطبوعات زنجیره ای منبع تولید نیروهای دست آموز سکولار برای رسانه های بیگانه می شوند تا پروژه اسلام زدایی و دین ستیزی را درون جامعه اسلامی رسوخ داده و آغاز فروپاشی ایدئولوژیک و سپس فیزیکال انقلاب را از داخل فراهم آورند.

این مسیر تکان دهنده به عنوان آخرین مرحله ناتوی فرهنگی علیه اسلام و ایران ، برای نخستین بار در مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" با اتکاء بر تصاویر و فیلم های مستند و تحلیل و تبیین کارشناسان و اساتید دانشگاه و همچنین اندیشمندان حوزه علوم انسانی و تاریخ بر صفحه تلویزیون ایران نقش می بندد و طرح و نقشه های کانون های صهیونی برای استحاله جامعه دینی ایران در طول تاریخ معاصر تا امروز  را افشاء می سازد.

پس زمینه این اثر مستند ، بیش از  2 سال تحقیق و پژوهش قرار دارد که با همکاری  مراکز علمی و تحقیقاتی همچون دفتر پژوهشهای موسسه کیهان ، موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران ، موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) ، موسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی و بنیاد مطالعاتی روشنگر انجام پذیرفته است

مجموعه "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" که شامل عناوینی همچون "جنگ علمی CIA" ، " به عظمت یک نبرد" ، " کنترل افکار عمومی " ، "کریدور شوک" ، "یورش امواج" ، "جنگ سرد دیجیتال" ، "یک کلیک تا مرگ" ، "حکایت سینماتوگراف" ، "سینمای ماسونی" ، "رویای سرزمین موعود" ، "لارنس عربستان"  و "...اینک آخرالزمان" می شود توسط سعید مستغاثی نوشته و کارگردانی شده و رضا جعفریان آن را برای گروه سیاسی شبکه خبر سیما تهیه کرده است که از 13 آذرماه روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه ساعات 45/12 و 45/19 روی آنتن شبکه خبر می رود  و تکرار آن در ساعات یاد شده روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه پخش خواهد شد.

 

 

عوامل مجموعه مستند "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" عبارتند از :

مدیر برنامه : جواد شیخ اکبری

تهیه کننده : رضا جعفریان

محقق ، نویسنده و کارگردان : سعید مستغاثی

مشاور پژوهشی : حسن شایانفر

تصویر برداری: رضا جعفریان (فیلمبرداری در آمریکا : دکتر محسن نیکنام)

دستیار تصویر برداری : مهدی جعفریان

تدوین : وحید چگینی و سجاد سلیمان زاده

مشاور فنی و ویدئو گرافیک : وحید چگینی

موسیقی متن : فرانسیس کویپرز ، پاتریک کنت ( موسیقی تیتراژ: وحید چگینی )

کارشناس/ راوی :پژمان کریمی

گوینده متن : ندا ملکی

مدیر تولید : مهدی جعفریان

دستیاران تهیه : محمد رضا محجوبی و سید محمد باقر میرلوحی

پشتیبانی پژوهشی : موسسه پژوهشی کاربردی سینمای سوم

پشتیبانی فنی : دفتر خدماتی تجهیزات سوشیانت

 

با تشکر از :

دفتر پژوهشهای موسسه کیهان

موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران

موسسه فرهنگی موعود عصر(عج)

موسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی

موسسه تاریخ پژوهی ایران معاصر

موسسه مطالعه و تدوین تاریخ ایران

مرکز اسناد انقلاب اسلامی

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

بنیاد مطالعاتی روشنگر

موسسه فرهنگی و انتشاراتی قدر ولایت

اداره کل تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

کتابخانه مجلس شورای اسلامی

سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران

فرهنگسرای خانواده

فرهنگسرای ملل

باغ موزه  هنرهای ایرانی

موزه هنرهای دینی حضرت امام علی (ع)

موزه عبرت ایران

کاخ موزه سعد آباد

مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج

سازمان دانشجویی کفا

وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

مرکز آموزشی امام خمینی (ره)

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و موسسه ناجی هنر

آرشیو مرکزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی

آرشیو  شبکه خبر

گروه سیاسی-اقتصادی شبکه خبر

گروه اداری مالی ، اطلاعات و برنامه ریزی ، پشتیبانی و تولید ، واحد پخش و دفتر ریاست محترم شبکه خبر سیما

 

 

/ 4 نظر / 197 بازدید
گروه مطالعاتی

سلام حاج سعید عزیز. واقعا دم شما گرم و نفستان مستدام. واقعااستفاده می کنیم. دوستان قم هم سلام دارند. این مطلب در وبلاگ سینماساحل نجات صهیون امد.

صهیون پژوه

سلام استاد مستغاثی بسیار خوب و عالی است خصوصا در مورادی که به مباحث مدیریت استراتژیک علم و ارتباط شبکه های علمی و تحقیقاتی دانشگاهی و مستکبران و صهیونیان پرداخته اید. خدا به شما خیر دهد. متشکرم.

امین

سلام جناب مستغاثی ممنون از مطالبتون این دومین باره سوال میکنم من راز آرماگدون 1 رو دارم مجموعه های 2 و 3 و 4 رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

ستایش

سلام مطالبتون برام جالبه. دستتون درد نکنه