راز آرماگدون 2 در تلویزیون افشا می شود

"ارتش سایه ها"  از اول ماه مبارک رمضان در شبکه خبر سیما

 

 

مجموعه مستند "راز آرماگدون 2 :ارتش سایه ها" از روز شنبه  31 مردادماه  مصادف با اول ماه مبارک رمضان هرشب ساعت 15/21 از شبکه خبر سیما پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 45/9 صبح تکرار می شود.

این مجموعه مستند که به نویسندگی و کارگردانی سعید مستغاثی و تهیه کنندگی رضا جعفریان در گروه سیاسی شبکه خبر و در 26 قسمت تولید شده ، به ریشه های تاریخی،  اجتماعی و سیاسی تهاجم فرهنگی غرب صلیبی /صهیونی از 4 قرن پیش پرداخته و براساس اسناد و مدارک معتبر و همچنین نظرات و دیدگاههای کارشناسان و محققان ، روند بسط و تکامل آن در سده های بعدی تا به امروز را در قاب تصویر نشانده است. مقوله "ناتوی فرهنگی" که مهم ترین شاخه تهاجم فوق را در قرن جدید و هزاره سوم تشکیل می دهد و امروزه در آکادمی ها و پژوهشکده های معتبر فرهنگی و آموزشی جهان به شدت مورد توجه قرار گرفته، از دیگر موضوعاتی است که در این مجموعه به تصویر کشیده شده است.

بیش از 30 نفر از اساتید دانشگاه ، پژوهشگران ، محققین و کارشناسان حوزه فرهنگ و تاریخ از جمله پرفسور حامد الگار ، دکتر علی اکبر ولایتی ، دکتر شهریار زرشناس ، دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی ، دکتر موسی نجفی ، دکتر هادی افقهی ، دکتر احمد دوست محمدی و ...در قسمت های مختلف مجموعه مستند "راز آرماگدون 2 : ارتش سایه ها" حضور دارند. همچنین  برخی از مراکز پژوهشی و موسسات مطالعاتی و فرهنگی در بخش تحقیقات ، سازندگان این مجموعه را یاری رسانده اند.

کار تحقیق و پژوهش مجموعه مستند "راز آرماگدون 2 : ارتش سایه ها" بعد از موفقیت و استقبال فوق العاده مخاطبان داخلی و خارجی از سری نخست "راز آرماگدون" ( که براساس آمار ثبت شده تنها در حدود 25 هزار وب سایت خارجی درباره آن به اظهار نظر پرداخته یا بخش های مختلف آن را با زیر نویس انگلیسی و آلمانی برروی فضای وب قرار داده بودند)  آغاز گردید ، تصویر برداری آن از اول آبان 1387 کلید خورد و مرحله تدوین همزمان با ادامه تصویربرداری ، از 11 آذرماه شروع شد.

یادآوری می شود سری اول "راز آرماگدون" که به نقش تعیین کننده کانون های صهیونیستی در تاریخ معاصر جهان و ایران می پرداخت و طرح و برنامه های خطرناک این کانون ها برای آینده پشریت را براساس اسناد و مدارک موثق ، در کادر دوربین قرار می داد ، اردیبهشت ، خرداد و تیرماه 1387 از شبکه خبر سیما به روی آنتن رفت و DVD آن نیز در زمستان همین سال از سوی شرکت صوتی تصویری سروش سیما انتشار یافت.

 

/ 7 نظر / 343 بازدید

خسته نباشید . شدیدا منتظر دیدن این سری برنامه های روشنگرانه استاد مستغاثی هستیم . راز آرماگدون 1 عالی بود . امیدوارم قسمت دوم از لحاظ تکنیکی قویتر باشد . با منجی سلطه گر 8 به روزم . غار افلاطون شماره 1 موضوع مقالات منجی سلطه گر : آنالیز و بررسی روند تشکیل حکومت شیطانی توسط سربازان بلامنازع آن صهیونیست ها و فیلمهایی که بر خلاف این جریان حرکت می کنند و می توان از انان استفاده بهینه کرد

سینما زایان

سلام حاج سعیدخسته نباشید. امید که این قسمت هم مورد توجه قرار گیرد. واقعا مفتخرم که شما مستند سازی را برگزیده اید و در این راه دارید تلاش می کنید. در قم از شما شنیدم که سینمای ایران مریض متولد شد و جهت دار بود از همان ابتدل. لطفا در صورت امکان بیشتر توضیح دهید. ممنونم.

مهدی

سلام تبریک می گم حتما خواهم دید راستی شما باید به فکر یه محافظ شخصی برای خودتون باشید. از ما گفتن ماه رمضان هم مبارک

زهره

امیدوارم تا همیشه نسبت به آگاهی دادن مردم تلاش نمایید و خدا و امام زمان(عج)پشتیبان شما باشندلبخند][گل]

بهتر می شود

هر شب ساعت 15:21؟ دقیقا چه زمانی است؟ گرینویچ که نیست؟ هست؟

ف

نمی خواهم به قولی ناشکری کنم که این چیست که پخش کرده اید،ولی می شود توضیح داد چرا نوشته ی شما مثلا در باب انیمیشن 9 آن قدر جذاب در می آید و مثال ها آن قدر خوب بیان می شوند که من موردی که فیلم را ندیدم تا تهش می روم ولی نیمه ی راز آرماگدون (2 به خصوص) آدم دیگر به خمیازه متوسل می شود،نمی دانم خود شما وقتی از مثلا حسین شریعتمداری و بقیه رفقا فیلم می گرفتید کارتان به خمیازه نکشید؟ و 1 تا آن جایی که ذهنم می رسد تصویری تر بود از 2،یا کسی قبل از من نگفته آن صدایی که روی مستند گذاشته اید،انگار که می خواهد آمریکا را با کره ی صبحانه بخورد،یک سوال این است که خود شما از شرایط کار و نتیجه ی به دست آمده راضی هستید؟ حتما با مستند هایی برخورد داشته اید که پای صفحه ی مانیتور میخکوبتان کند،و حالا که مخاطب خیلی راحت دستش را دراز می کند و کانال را عوض می کند،بهتر از این نمی شد به خورد خلایق داد؟

علی نورعلیان

با سلام و خسته نباشید برنامه بسیاری عالی بود لطفا با اموزش و پرورش مذاکره کنید در مقاطع تحصیلی راهنمایی و بالاتر حتما این برنامه را نمایش دهند تا به تفکرات دشمن اشنا شوند و از ماهواره ها خط دهی نشود تا بذانند که دشمن برای ما بسیار برنامه ریزی کرده تا ما ایرانی ها و مسلمانان را به پوچی و وازدگی به رسانند