مستغاثی دات کام

 
شنائتی دیگر از دار و دسته معاویه های امروز
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٢
 

 

یک بار دیگر خانه حجر بن عدی را تخریب کردند!


سرانجام پس از جنایت ها و شقاوت های کم نظیر و تکان دهنده جماعت سلفی و تکفیری در سوریه که با حمایت دولت های به اصطلاح دمکراسی خواه و حقوق بشری (مجموعه آمریکا و انگلیس و اسراییل و اتحادیه اروپا و شیوخ مرتجع عرب) تحت عنوان ارتش آزاد و دوستان سوریه !! دو سال است (در واقع به خاطر خشم و عصبانیت از ایران)  به قتل و غارت ملت مظلوم سوریه پرداخته اند ، اینک اصل نیت خود را آشکار ساختند. اگر تا دیروز این جانوران شبه انسان به سربریدن شیعیان و علویان مباهات می کردند ، امروز با حمله به مزار صحابی پاکباز پیامبر اکرم (ص) و یار وفادارحضرت امیر المومنین (ع)، حجر بن عدی (که حدود 1400 سال قبل توسط معاویه به طرز فجیعی به شهادت رسید) و نبش قبر آن و همچنین تخریب مزار آن بزرگوار ، هدف اصلی خویش و عمق کینه و عقده های سالیان خود را نسبت به اسلام اصیل ابراز داشتند. این اقدام شنیع و نفرت انگیز در شرایطی صورت گرفت که به طور رسمی سیل سلاح های مخرب و ضد بشری حکومت اوباما و اعوان و انصارش ، وارد سوریه شده و در اختیار همین جانوران سبوع قرار گرفته است.

در تاریخ نوشته اند که یک بار دیگر نیز خانه حجر بن عدی ، توسط محمد بن اشعث ( که در زمره قاتلین شهدای کربلا محسوب گردیده) از نیاکان همین جانوران امروزی ، تخریب شده بود. اما پس از قیام مختار و در ادامه خونخواهی شهدای کربلا ، لانه زیست او را  به دستور مختار تخریب کردند و با خشت و گل آن ، خانه حجر بن عدی بازسازی شد.

تردیدی وجود ندارد که انتقام مظلومان سوریه و بی احترامی به قبور شهدای اسلام ، توسط  پیروان حضرت حجت (ع) و مختارهای زمان ، از جانوران درنده خوی سلفی و القاعده و به خصوص اربابان و حامیان آمریکایی و اروپایی شان گرفته می شود و دیر نیست آن روز .

الیس الصبح بالقریب؟