مستغاثی دات کام

 
تکرار سری های "راز آرماگدون" از شبکه خبر
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

 

دیدار مجدد  با ارتش سایه ها

 

قابل توجه دوستان و علاقمندانی که با ارسال ای میل های فراوان و یا پیام و پیغام ها و تماس های متعدد ، خواستار دسترسی به سری های پیشین مجموعه مستند "راز آرماگدون" بودند:

به دنبال استقبال فوق العاده داخلی و خارجی از سری 4 گانه مجموعه مستند "راز ارماگدون" ( که براساس آمارهای رسمی روابط عمومی سازمان صدا و سیما تنها در یک بررسی ، حدود 25 هزار وب سایت مختلف در فضای سایبر به نوعی درباره مجموعه فوق الذکر مطلب نوشته و یا بخش هایی از آن را با زیر نویس انگلیسی یا آلمانی و یا عربی برروی وب سایت خود قرار دادند مانند : Memri Tv ، youtube ، AOL ، Daily motion ، Twitter و ...) شبکه خبر مجددا شروع به پخش آن نموده است.

اینک پس از پخش سری اول  که پنجشنبه 22 اردیبهشت به پایان رسید، از روز شنبه 24 اردیبهشت  ، پخش سری دوم این مجموعه تحت عنوان "راز آرماگدون 2: ارتش سایه ها" آغاز شد که گویا هر روز دو بار صبح ( ساعت 15/11) و بعد از ظهر روی آنتن می رود.

به نظر می رسد پس از پخش مجموعه "راز آرماگدون 2: ارتش سایه ها" ، 2 سری بعدی آن یعنی  " راز آرماگدون 3: معبد تاریکی" و "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح" نیز از شبکه خبر به نمایش درآید.

قابل ذکر اینکه این مجموعه مستند در 4 سری 26 قسمتی ( در مجموع 104 قسمت) تحت عناوین : "راز آرماگدون" ، "راز آرماگدون 2 : ارتش سایه ها" ، "راز آرماگدون 3: معبد تاریکی" و "راز آرماگدون 4: پروژه اشباح"  به نویسندگی و کارگردانی سعید مستغاثی و تهیه کنندگی رضا جعفریان از اوایل  سال  1387 تا اواخر 1389 از شبکه های خبر ، 1 و 3 سیما به دفعات پخش شده است. قسمت اول از سری نخست مجموعه "راز آرماگدون"  برای اولین بار در تاریخ 21 اردیبهشت سال 1387 یعنی دقیقا 3 سال پیش از شبکه خبر به نمایش در آمد.