مستغاثی دات کام

 
از شبکه خبر پخش می شود
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ۱:٠٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ خرداد ۱۳۸٧
 

"راز آرماگدون" پرده  از رازهای تاریخ معاصر برمی دارد

 

 

 

تاریخ و تاریخ نگاری همواره از اساسی ترین دستمایه های شناخت و تحلیل مسائل سیاسی – اجتماعی روز و درک  چالش های فرهنگی و اندیشه ورزانه بوده است . از همین رو استعمارگران از دیرباز برای نفوذ بلاشرط خود در ممالک و سرزمین های دیگر و تصاحب و تملک حرث و نسل ملت ها ، در صدد تحریف این تاریخ و تاریخ نگاری به سبک و سیاق خود بوده اند .

در سرزمین ما نیز از نخستین سالهای آغاز تهاجم فرهنگی غرب نوین یعنی حدود 130 سال پیش ، این نوع تاریخ پردازی و وارونه جلوه دادن حقایق توسط محافل و لژهای فراماسونری رواج یافت و با نگارش دهها کتاب و صدها مقاله و هزاران مطلب ، سعی در وارونه نشان دادن تاریخ باستان و معاصر این کشور کردند تا دشمنان همیشگی این مردم را دوست و خدمتگزارانشان را دشمن جلوه دهند. تاریخی که متاسفانه هنوز در بسیاری از مجامع و محافل جاری و ساری است.

همین ضرورت بود که انگیزه سازندگان مجموعه "راز آرماگدون" برای ساخت این سلسله برنامه مستند گردید. بازخوانی تاریخ معاصر ایران و جهان که در ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر بوده ، مکشوف ساختن ریشه ها و زمینه های سیاسی - تاریخی شاکله ژئوپلتیک (جغرافیای سیاسی) جهان امروز به خصوص خاورمیانه (به عنوان ملتهب ترین منطقه این جهان) که ایران نیز جزء مهمی از آن به شمار می رود و بالاخره  افشای حضور تعیین کننده کانون های مرموز و پنهان صهیونیستی  در پشت پرده وقایع و تحولات دوران یکصدساله اخیر این کشور از اصلی ترین مقولاتی است که تلاش شده در این مجموعه به آن اشاره شود.

شاید این برای نخستین بار است که در رسانه ملی،تاریخ معاصر این سرزمین، با روایتی دیگر عرضه می شود . روایتی که براساس مدارک موجود و اسناد مکتوب و تصویری منتشر نشده و  با نظرات 23 کارشناس ، مورخ و صاحب نظر در مسائل تاریخی و سیاسی  به نمایش در می آید و انشاالله باب نوینی را برای بازخوانی تاریخ ایران و دریافت راهکارهای تازه جهت مقابله با دشمنان تاریخی این سرزمین و پیشبرد موثرتر اهداف انقلاب اسلامی خواهد گشود.

برخی از عناوین 26 قسمت مجموعه "راز آرماگدون" عبارت است از :

"روایتی از آخرالزمان" ، "پروتکل های زعمای صهیون" ، "روچیلدها و امپراتوری جهانی صهیونیسم" ، "صعود رضاخان و سلطنت پهلوی " ، " فراماسون ها ؛ جاده صاف کن حکومت پهلوی" ، " کانون های صهیونیستی در رژیم رضاخانی" ، " تهاجم به فرهنگ و ارزش های مردم" ، " شبکه های صهیونیستی در کنار محمد رضا" ، " کودتای 28 مرداد 1332" ، " پایگاه اطلاعاتی – امنیتی اسراییل" ، " غارت منابع مالی و انسانی ایران" ، " طرحی علیه اسلام و شیعه" ، " اصلاحات اسراییلی – آمریکایی" ، " کودتا و جنگ علیه انقلاب" ، ، " انتظار منجی" و...

مجموعه "راز آرماگدون" را که سعید مستغاثی  در 26 قسمت 15 دقیقه ای نوشته وکارگردانی کرده و رضا جعفریان آن را  برای گروه سیاسی شبکه خبر سیما تهیه نموده است ، از 21 اردیبهشت ماه  هر روز در ساعات 15/9 صبح و 30/19 شب به روی آنتن این شبکه می رود.

این مجموعه سومین کار مشترک مستغاثی و جعفریان است که پیش از آن مجموعه مستند- داستانی "محراب انقلاب" و فیلم داستانی "راز" را ساخته بودند.