مستغاثی دات کام

 
 
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ٩:٢٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٢ مهر ۱۳٩٤
 


 
 
واقعیات پنهان فاجعه منا
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٠ مهر ۱۳٩٤
 

 

در کربلای منا ، آب را هم بر حاجیان بستند...

 

 

4700 تن از حاجیان مراسم حج امسال در منا ، مظلومانه قربانی شدند که از این میان بنا بر آمار رسمی 464 نفر ، هموطنان عزیز ما بودند. تسلیت به همه مسلمانان و آزادگان جهان و خصوصا ملت شریف ایران و به ویژه تسلیت به خانواده های حاجیان جانباخته ایرانی .

شاید این نوع مرگ و این طریق به دیدار حق تعالی شتافتن ، یکی از شیرین ترین و گواراترین راههای شتافتن به دیار باقی باشد که پس از وقوف در عرفات و دعای جان بخش عرفه و حضور در منا (که بنا به روایات متعدد و معتبر، حاجی از تمامی گناهانش پاک می شود) و در حالی که برای رمی جمرات می شتابند، جان به جان آفرین بسپرند ، یعنی در واقع به سوی ملکوت اعلی پرکشند و انشاالله که آن عزیزان اینک در جوار رحمت الهی متنعم هستند و بیش از همه ما برروی این کره خاکی، حقیقت قربان و عید اضحی و بعد از آن اساس عید غدیر و ولایت علی بن ابی طالب(علیه السلام) را درک می کنند که برای آنها حج و عرفات و سعی بین صفا و مروه و حضور در منا و رمی جرات بدون تمسک به ولایت علی (علیه السلام) هیچ معنا و مفهومی نداشت.

پس جا دارد در عین اینکه غم سنگین از دست دادن آن عزیزان بر دل هایمان سنگینی می کند اما از آن جا که آنها حقیقت قربان و قربانی و غدیر و عشق به ولایت را تجلی بخشیدند، پس ابتدا عید ولایت و امامت را به همان حاجیان پرکشیده تبریک و تهنیت بگوییم و بر جایگاهشان در عرش اعلی رشک بریم که خداوند در قرآن کریم فرمود : هر آن کس که خانه خود را به قصد مهاجرت به سوی خدا و رسول ترک گوید و در این راه مرگ او را دریابد ، پاداش او برعهده خداوند است که او آمرزنده و مهربان است.

پس از آنها عید غدیر را به ملت مسلمان ایران تبریک می گوییم که در مسیر الله و رسول او و پایبندی به ولایت حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) و ایستادگی بر ولایت جانشینان آن حضرت و ائمه معصوم (علیهم السلام) ، چنین قربانیانی را تقدیم کردند.

اما توجه به چند واقعیت می تواند ابعاد واقعی ماجرا را روشن تر سازد:


 
 
به بهانه جنایت اخیر آل سعود در حرم امن الهی
نویسنده : سعید مستغاثی - ساعت ۸:۳٦ ‎ق.ظ روز شنبه ٤ مهر ۱۳٩٤
 

 

بلای آل سعود از کدامین ریشه نفرین شده، برخاسته است؟


تازه ترین جنایت آل سعود در حرم امن الهی و سرزمین وحی و کشتار بیش از 2000 زائر خانه خدا که گروهی از هموطنان ما هم در میان آنها بودند، بار دیگر خشم و نفرت جهانی را متوجه خاندانی کرد که نزدیک به یک قرن است به نیابت از استعمارگران انگلیس و بعد از آن در اجرای فرامین امپریالیسم آمریکا، به خباثت و جنایت در منطقه خاورمیانه ادامه می دهد. از همان روزی که حرمین مقدس امامان بزرگوار شیعه را در بقیع ویران کردند (که امروز اخلافشان یعنی داعش همان جنایات را در مورد دیگر بقاع متبرک انجام می دهند) تا امروز که حاجیان کعبه را به قربانگاه می برند.

مطلب زیر یک بخش به روز شده از متن قسمت بیست و دوم مجموعه "راز آرماگدون4: پروژه اشباح" است که تحت عنوان "لارنس عربستان" در دی ماه 1389 از شبکه خبر و سپس از کانال های مختلف شبکه جام جم پخش شد و همین امروز نیز در برخی وب سایت های اینترنتی برای دانلود موجود است. در این قسمت براساس شواهد و منابع معتبر تاریخی به ریشه های واقعی خاندان آل سعود و وهابیون عربستان پرداخته شده که بعضی از آنها حتی تا امروز از اغلب منابع مکتوب تاریخی و رسانه ای دنیا سانسور شده است.